Leden 2013

9.1.2013

9. ledna 2013 v 14:38 | Juliet
Ahoj holky,
Moc se mi nedaří. Dnešní jídelníček není nejhorší, ale i tak se za něj stydím. Včera jsem to nezvládla a přejedla se, nijak moc, ale přesto přejedla. Stydím se za sebe i za svou vůli, ale mám roztažený žaludek z Vánoc a návrat do starých kolejí není nejlehčí. Navíc mám teď docela těžké období ve škole a stres z něj mám potřebu tlumit jídlem - odvykám tomuhle zlozvyku hodně těžko :D Včera jsem se rozhodla začít zase postupně s pohybem, dala jsem si jen poměrně lehké cardio a dneska mě bolí celé tělo :D I tak jsem si to ale dala i dnes, zítra, nejpouději pozítří chci jít plavat a doopravdy se do toho zase dát naplno :)
držte se kočky!

Vaše Juliet


7.1.2013

7. ledna 2013 v 22:01
Byla jsem v kině na Anně Karenině. Četla jsem knížku a film se mi líbil, je zvláštně udělaný. Hraje tam Cara Delevingne, docela mě to překvapilo. Dnes jsem opět zklamala, kamarádka měla narozeniny a já si vzala kousek dortu. Zítra to bude dokonalé slibuji. S pohybem jsem nezačala, mám levou uzlinu velikosti švestky, bolí mě z toho celý krk. Škola mě neuvěřitelně deptá. Děkuji vám za podporu, jsem ráda, že vás mám ♥

Vaše Juliet


6.1.2013

6. ledna 2013 v 10:03
Jídelníček 5.1.2013
Snídaně: Ovesná kaše Ovite (jablko a skořice)
Svačina: Banán
Oběd: zeleninový karbanátek, půl hrsti bram. kaše + půl hrsti rizota v Rebiu ♥
Večeře: 4 rýžové chlebíčky s jogurtem, asi hrst těstovin s kousky slaniny
Pohyb: chůze (3,5km), posilování

Tu večeři jsem posrala, já vím. Byla jsem u R. a jeho mamka mi to prostě strčila. Naštěstí jsem se po pár soustech vzpmatoval a dala to na dojezení R. Pak jsem šla domů pěšky, abych se cítila aspoň trochu líp (3,5km)
Máte rádi Rebium? Já to tam zbožňuju :)
Snad se mi dneska povede líp, ale jdeme na návštěvu k babičce, tak se budu muset držet :/

Mějte se pěkně
Vaše Juliet

Chci to břicho!

5.1.2013

5. ledna 2013 v 9:30 | Juliet
Milé krásky,
Jsem ráda, že na mě některé z vás ještě nezapomněly. Začíná se mi dařít přecházet na starý režim jezení, ráno ovesná kaše nebo nějaké cereálie, pak ovoce, normální oběd a na večeři zelenina nebo nějký mléčný výrobek. Bohužel jsem poslední dny nachlazená, takže moc pohybu nemám, není mi nejlíp. Jídelníčky začnu psát ode dneška :)
Držte se ♥

VašeJuliet

Je dokonalá♥

3.1.2013

3. ledna 2013 v 19:14
Po dlouhé době vás zase zdravím,
Pamatujete, jak jsem se naposledy dušovala, kolik do silvestra zhubnu? Přibrala jsem. Vážím 56,4kg a chce se mi zvracet. Už to nepodělám, cítím, že tentokrát to vyjde.
Pomozte mi, prosím.
Vaše Juliet